سامسونگ به‌روزرسانی‌های گلکسی زد فولد شش Galaxy Z Fold 6 را تایید کرد

سامسونگ به‌روزرسانی‌های گلکسی زد فولد شش Galaxy Z Fold 6 را تایید کرد

بروزرسانی سامسونگ تأیید می‌کنند که Galaxy Z Fold 6 ارتقا‌هایی خواهد داشت

در حالی که اعضای جامعه سامسونگ خوشحال خواهند شد که می‌بینند گلکسی زد فولد ۶ Galaxy Z Fold با مشخصات اصلی Galaxy S 24 Ultra مطابقت دارد، جزئیات درباره ارتقای دوربین حتی بیشتر مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

نشانه‌های اولیه درباره سامانه دوربین Z Fold 6 به نصب مشابهی با Galaxy Z Fold 5 اشاره کرد که دوربین پشتی دارای یک لنز اصلی ۵۰ مگاپیکسل، یک لنز اولتراواید ۱۲ مگاپیکسل و یک لنز تله‌فوتو ۳x با ۱۰ مگاپیکسل است. جزئیات جدید تأیید می‌کنند که این تنظیمات مشابه است و با مدل‌های جدید Galaxy S24 و Galaxy S24+ که در ژانویه عرضه شدند، مطابقت دارد.

DXOMark دوربین Galaxy S24 را بالاتر از میانگین برای تصویربرداری ارزیابی کرده است، اگرچه قابلیت‌های ویدیویی آن نیاز به بهبود دارد: “کلیتاً، تست‌کنندگان ما بهبودهایی قابل توجه در حالت عکس نسبت به نسل قبلی سری S مشاهده کردند، اما حالت ویدیویی نیز نیاز به بهبود داشت.”

استفاده از سامانه S24 در گلکسی زد فولد ۶ Galaxy Z Fold به معنای ترک S24 Ultra به عنوان دوربین پیشرفته‌ترین تکنولوژی موبایل سامسونگ برای کسانی که نیاز به بهترین عکس‌ها دارند نیست، اما این بدان معنا نیست که Z Fold 6 در خانواده این دستگاه‌ها کنار گذاشته شود. در واقع، بهبودهای هوش مصنوعی به روز شده سامسونگ در زمینه گرفتن و ویرایش عکس‌ها باعث می‌شود تا تصاویر به یک نقطه برسند که ممکن است مصرف‌کننده‌ی معمولی تفاوت آنها را تشخیص ندهد.

گلکسی زد فولد ۶ Galaxy Z Fold سامسونگ در چند ماه گذشته تعداد زیادی از تسریبات را پس از نزدیک شدن به عرضه‌ی مورد انتظار آن در ماه ژوئیه دریافت کرده است. اکنون، یکی از سوالات کمتر باقی‌مانده به نظر می‌رسد پاسخ داده شده است و با یک نکته اضافه همراه است.

جزئیات مربوط به مشخصات اصلی این گوشی در سایت قابل اعتماد Geekbench ظاهر شده است. هر دستگاهی که به این سایت مراجعه کرده و فرآیند بنچمارک را اجرا کند، به طور خودکار منتشر خواهد شد. حضور دستگاه‌های پیش از عرضه در سایت Geekbench یک سنت معتبر است.

در لیست گلکسی زد فولد ۶ Galaxy Z Fold، شماره مدل SM-F956U و همچنین اطلاعاتی درباره‌ی اینکه این نسخه قفل شده توسط ارائه‌دهنده است آمده است. در لیست، استفاده از تراشه‌ی Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 با ۱۲ گیگابایت حافظه RAM تأیید شده است.

نتیجه‌ی بنچمارک در حالت تک هسته‌ای با امتیاز ۱۹۶۴ تقریباً با امتیاز ۱۹۴۳ گلکسی Z Fold 5 یکسان است. اما مزیت واقعی در امتیاز چند هسته‌ای است که در مدل جدید ۶۶۱۹ نسبت به ۵۱۲۳ در مدل قدیمی است. انتظار می‌رود که این امتیاز برای وظایف مرتبط با پردازنده مرکزی باشد.

اگرچه این تنها یک نقطه‌ی داده است، اما بسیاری از طرفداران سامسونگ خوشحال خواهند شد که تراشه‌ی Snapdragon استفاده شود. Snapdragon به عنوان تراشه‌ای با برتری نسبت به تراشه‌ی Exynos خود سامسونگ شناخته شده است. مدل‌های Galaxy S24 و Galaxy S24+ دارای ترکیبی از تراشه‌های Snapdragon و Exynos بودند و این وابسته به منطقه بود. Galaxy S24 Ultra با کیفیت بالا به صورت جهانی با تراشه‌ی Snapdragon عرضه شد.

با توجه به طبیعت پرچمداری محصولات سری Z Fold، دانستن حداقل یک مدل با تراشه‌ی Snapdragon بسیاری را آرام می‌کند.

نکته جالب این استفاده از ۱۲ گیگابایت حافظه است. این با تمامی نسخه‌های Galaxy S24 Ultra سازگار است و اگرچه در حال حاضبا توجه به تسریبات، سامسونگ قرار است رویداد Galaxy Unpacked را در پاریس قبل از بازی‌های المپیک تابستانی برگزار کند، جایی که علاوه بر گلکسی زد فولد ۶ Galaxy Z Fold، مدل Z Flip 6 و ردیاب فیتنس Galaxy Ring نیز معرفی خواهند شد.

با ما در سئوتک همراه اخبار فناوری روز دنیا باشید.

اشتراک گذاری