در دنیای جدید دیگه فاصله و محدودیت معنا ندارد!

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و رشد روزافزون نرم افزارهای مختلف موبایل، همچنین باتوجه به آمار استفاده بیش از 70 درصدی مردم از گوشی های هوشمند، شما می توانید با کمی درایت و زیرکی با طراحی برنامه ای مناسب، کسب و کارتان را افزایش و بهبود بخشید.

تیم سئوتک با سابقه ای درخشان در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن ios به شما می کند تا مشتریانتان براحتی با شما در ارتباط باشند.

از آنجایی که با وب سایت ها تنها با اتصال به اینترنت کار می کنند و در نبود اینترنت اطلاعات و محتوای سایت دیگر قابل نمایش نخواهد بود بنابراین از بهترین مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل می توان به نمایش آفلاین اپلیکیشن در موبایل اشاره نمود. البته این نکته را نباید فراموش کرد که برخی اپلیکیشن ها مانند اپلیکیشن های بانکی یا اپلیکیشن هایی که درگاه پرداخت دارند بصورت آفلاین عمل نمی کنند و نیاز به اینترنت دارند.

نکته ی دیگری که در مورد طراحی اپلیکیشن نباید فراموش کرد این است که طراحی اپلیکیشن موبایل تنها مختص وب سایت های فروشگاهی و وب سایت هایی که محصولی برای فروش دارند، نیست بلکه هر وب سایتی با هر محتوا و فعالیتی که دارد می تواند یک اپلیکیشن موبایل برای خود داشته باشد و به ارائه خدمات بپردازد. مانند :

اپلیکیشن اجتماعی مانند اینستاگرام

 اپلیکیشن ترافیکی

 اپلیکیشن بانکی

 اپلیکیشن بازی 

و ….